Garanti ve İade Şartları

İnternet sitemiz olan https://www.ultrasonik-ndt.com sayfasından, satın aldığınız ürün ya da ürünleri iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yollar, iade sürecinde dikkat etmeniz gerekenler ve ürünlerimizin Garanti Şartları bu sayfada yer almaktadır.


Garanti Şartları
İnternet sitemizden tedarik ettiğimiz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile Ultrasonik NDT Kalite Kontrol Cihazları ve Hizmetleri Limited Şirketi firmamız ile iletişime geçerek garanti kapsamı dahilinde hizmet alabilirsiniz. Ürünlerimizin garanti süreleri ilgili ürün detay sayfalarında belirtilmekte ve garanti süreleri, düzenlenen ticari fatura tarihi ile başlamaktadır. Ürünlerimiz imalat ve üretim hatalarına karşı garantilidir. Kullanım ve kullanıcı hataları garanti kapsamı dışındadır ve Garanti süresi veya kapsamı dışındaki durumlarda ilgili teknik servis ve/veya parça değişim ücreti tarafınıza bildirilerek ve onayınız alınarak işlem yapılmaktadır.


Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir.


İade Şartları


Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.
·         İade veya değişim süresi yedi ( 7 ) gündür.
·         İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta gönderebilir veya +90 216 629 30 56  numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
·         İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
·         Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
·         İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.
·         Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. İpara ile yapılan alışverişlerde iade süresi, 5-25 iş günü arasındadır.